facebook

Laureat w konkursie Dobra Firma 2021 w woj. lubuskim

Szanowni Państwo,

Gratulujemy znalezienia się w elitarnym gronie zwycięskich firm w ogólnopolskim konkursie„Dobra Firma”, organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.

Tym zaszczytnym tytułem zostały uhonorowane spółki z województwa lubuskiego, których działania w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności zasługują na szczególne uznanie. Laureaci zostali wyłonieni w sposób obiektywny, oparty na twardych kryteriach finansowych. Małe i średnie przedsiębiorstwa są solą polskiej gospodarki. Tworzą znaczną część polskiego PKB i zatrudniają łącznie największą liczbę pracowników. Przykład Państwa firmy - lidera biznesu pokazuje, jak efektywne działania i potencjał pracowniczy przyczyniają się do rozwoju regionu i tworzą miejsca pracy.

Jest nam miło, że Państwa firma znalazła się w tak szacownym gronie. Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszego rozwoju na miarę planów i oczekiwań. Oby Państwa produkty i usługi cieszyły się niesłabnącym uznaniem klientów i kontrahentów,a prowadzone działania przynosiły kolejne sukcesy. Jesteśmy przekonani, że godło programu Dobra Firmie przyczyni się do wzmocnienia wizerunku Państwa firmy

Do góry